Услуги / Ремонт двигунів
Ремонт двигунів

Ремонт двигунів – тут важливо все!

Капіталка, капіталка ... Це слово, рано чи пізно, починає снитися кожному сумлінному та відповідальному автолюбителю.

Капітальний ремонт двигунів за важливістю та трудомісткістю можна порівняти навіть з ремонтом у квартирі. З тією лише різницею, що масштаби дещо інші. З іншого боку, ремонт двигуна для автолюбителя, якщо поставитися до цього недбало, може перетворитися на ризиковий захід з невідомим кінцем. Адже від стану нутрощів вашого автомобіля залежить ваша безпека. Так що там безпека – від якості ремонтних робіт безпосередньо залежить ваше життя, а також життя тих людей, які волею долі часто перебувають поруч із вами у салоні під час їзди.

А тому, до питань ремонту машини слід ставитися максимально відповідально і краще не економити на дрібницях і деталях і довіритися професіоналам. У СТО «Автошик» знають, як найкраще розподілити ваші ресурси при ремонті двигуна, щоб вони дали максимальний ефект і стали запорукою подальшої безпечної їзди.

Ось, наприклад, така найважливіша ремонтна процедура, як чистка інжектора. Система подачі палива в машині – одна з найважливіших складових всього автомобільного організму. Це як подача крові від серця до мозку. Якщо є проблема, канал забитий - людина вже нікуди не поїде, пардон, не піде. Наші майстри при чищенні ваших інжекторів використовують перевірену роками методику та технології, які забезпечують 100-відсоткове очищення каналів надходження палива та дають відчутний та довготривалий ефект.

З чималими проблемами автолюбителі стикаються у разі необхідності заміни ременів грм

Заміна ремінної/ланцюгової тяги газорозподільного механізму в машині – це процедура хірургічної точності.

Адже ремені та ланцюги грм зношуються з регулярною сталістю, але розриваючись, зазвичай не попереджають господарів про свій намір. Тому так важливо зуміти передбачити, заздалегідь визначити, що настане швидка, неминуча заміна ременів грм. Майстри «Автошика» при діагностиці вашого авто можуть точно визначити, в якому ж стані знаходяться ті чи інші вузли автомобіля і дати чіткі рекомендації щодо своєчасної заміни найважливіших деталей двигуна. Довіртеся нашому досвіду та знанням – і ризик потрапити у складну ситуацію на дорозі для вас буде зведений до мінімуму.