Услуги / Фарбування авто
Фарбування авто

Фарбування авто – від бампера до шини

Лакофарбове покриття автомобіля призначене не лише для надання привабливого вигляду, а й для захисту кузова автомобіля. В умовах міської експлуатації автомобіль зазнає серйозних агресивних впливів зовнішнього середовища, від якого в першу чергу страждає покриття його кузова. Захистом від цього буде фарбування авто.

Для того, щоб Ваша машина не втратила свій первозданний вигляд і мала хороші ходові якості необхідно здійснювати регулярний догляд за кузовом, в першу чергу за його лакофарбовим покриттям.

Розвиток сучасних технологій пропонує сьогодні величезний асортимент засобів догляду за лакофарбовим покриттям автомобіля. Сьогодні не лише невеликі подряпини, а й деформації великих площ на кузові машини можна відновити за короткий термін. Для цього достатньо звернутися до сервісного центру, в якому фарбування кузова машини буде здійснено на рівні сучасних технологій. Вона не тільки збереже привабливий зовнішній вигляд машини, а й захистить її кузов від шкідливих впливів ультрафіолету, вологи, перепадів температури. Це необхідна процедура передпродажної підготовки автомобіля. Адже навіть хороші ходові якості не зможуть завадити зменшити ціну на машину з поганим покриттям, виставлену на продаж.

Фарбування авто у Києві проводиться за допомогою сучасного обладнання та спеціальних лакофарбових матеріалів, призначених для відновлення покриття кузова автомобіля. Висококваліфікований персонал сервісного центру здійснить будь-який тип фарбувальних робіт за доступними для клієнта цінами.

В асортиментному переліку зазвичай можна знайти виконання фарбування кузова автомобіля будь-якого типу складності. Відновлення дрібних подряпин, фарбування бампера, локальне фарбування кузова після відновлювальних робіт, передпродажне фарбування, а також ексклюзивне покриття машини спеціальним захисним шаром є сьогодні одними з найпопулярніших послуг в автосервісах. Також автовласник завжди може отримати кваліфіковану консультацію щодо догляду за відновленим лакофарбовим покриттям свого залізного коня. Правильний догляд допоможе зберегти привабливий зовнішній вигляд авто протягом тривалого часу.

Для того щоб фарбування кузова виправдало очікування власника транспортного засобу, необхідно точно знати яке функціональне навантаження воно нестиме. Можна вибрати склади, які дозволять зберегти первозданний лакофарбовий шар кузова, а можна підібрати посилене захисне покриття, яке оберігатиме його від агресивної дії ультрафіолету, вологи і навіть від вандальних дій.

Автосервіси, в яких проводиться фарбування авто, завжди гарантують свою роботу. Весь технологічний цикл, пов'язаний з відновленням покриття машини, виробляється на сучасному обладнанні та найновішими матеріалами, спеціально призначеними для фарбування кузова автомобіля. Такі матеріали від відомих світових виробників дозволять не тільки відновити привабливий зовнішній вигляд машини, але й надійно захистять її від небажаних хімічних та механічних впливів.

Часто автовласників непокоїть складність підбору квітів під час відновлення фарбування автомобільного кузова. Сьогодні ця проблема вирішена завдяки сучасним комп'ютерним технологіям, що дозволяють максимально точно підібрати тон фарби, та новим покриттям, які мають величезний колірний діапазон. Після таких відновлювальних робіт навіть найвибагливіший клієнт не виявить різниці між старим та новим покриттям кузова.

Здійснюється фарбування авто завжди за прийнятними цінами. Така послуга включає індивідуальний підхід до кожного клієнта і максимально швидке та якісне виконання замовлення. У найкоротші терміни водій отримує оновлений та готовий до роботи автомобіль.