Услуги / Ремонт ходової
Ремонт ходової

Капремонт ходовий – заміна підшипника маточини

Ремонт ходового автомобіля є неминучою та вкрай важливою процедурою, з якою стикається абсолютно кожен автомобіліст. Адже що означає ходова машина? Це те саме, що для вовка - ноги, які його, як відомо, годують.

Іншими словами, неможливо переоцінити важливість ходових (або їздових, кому як подобається) вузлів у загальній системі авто. Це вам і безпека, і зручність і швидкість – все пов'язане з ходовою.

Виникає резонне питання – де і пощо в Києві можна зробити ремонт ходовий швидко та якісно? Відповідь лежить на поверхні – у СТО «Автошик», що на вулиці Бориспільській у Дарниці. Зайшовши на наш сайт і провівши нескладний моніторинг, ви переконаєтеся, що цінова політика у нас дуже приваблива. Ну а заїхавши до нас у бокси та відчувши, як працюють наші майстри, ви вже не захочете шукати інше місце.

Ось застукало у вас під днищем, і назріла так, що «аж пищить», заміна підшипника маточини. Який підшипник ви захочете поставити - дешевий і невідомо звідки взявся, або справжній, фірмовий за цінами заводу-виробника? Якщо варіант №2 вас влаштовує більше, тоді вам у «Автошику».

Або раптом у вас виникли неполадки з кермовим керуванням. Кинулися дивитись – так і є, необхідна заміна рульового наконечника! Кустарні майстри робитимуть цю процедуру дуже довго і не факт, що впораються і він не зануриться знову. Майстри «Автошика» поставлять вам рідний кермовий наконечник рівно за стільки часу і з таким рівнем припасування, щоб ви більше про нього ніколи не згадували і крутили бублик із задоволенням.

Ну куди ж без такої улюбленої процедури всіх автолюбителів, як заміна амортизатора. Хочеш м'яко їздити - доводиться стежити за станом амортизаторів і змінювати їх в міру необхідності. Сама процедура трудомістка та клопітка. Але тільки не для вас, якщо ви замовите її у СТО «Автошик». Час пролетить для вас непомітно, а нові амортизатори, дбайливо встановлені нашими майстрами, їхній пружний ефект, надовго підвищать вам тонус і настрій.